VIP

Nxehet Gabi, lakuriq për të bërë snap’a për Vitin e Ri (Foto)

Image may contain: 1 person, standing   Edhe njëherë vjen Gabi Grecko që i ka hequr të gjitha teshat për të pozuar nudo E këtë e ka bërë vetëm dhe vetëm që t’ia urojë Vitin e Ri të gjithë fansave të saj në mënyrën më të mirë Vitin e Ri. Gabi është zhveshur e tëra dhe ka postuar këto foto lakuriq në snapchat. Fotot janë postuar edhe në profilin e saj në Instagram. E dashura e milionerit australian Geoffrey Edelsten ka treguar po ashtu se e ka rritur gjoksin e saj me operacion, por kjo rritje e ka bërë atë që të duket shumë seksi.

VIP

Zone e Lire/ Muharrem Ahmeti i habit te gjithe: Dua te behem hoxhe (29.12.17).

“Një nga ëndrat e mia në këtë jetë është të lë muzikën dhe të bëhem hoxhë”, kjo ka qenë deklarata e këngëtarit Muharrem Ahmeti në emisionin “Zonë e Lirë” që i ka habitur të gjithë. Këngëtari rrëfeu se është besimtar i devotshëm dhe se falet 5 herë në ditë kudo që ndodhet, ndërkohë që shtoi se lidhur me këtë ëndër të tij ka folur edhe me bashkëshorten. “Tani që kam arritur këtë sukses dhe mendoj të filloj një jetë tjetër dhe të bëhem hoxhë. Pas pak kohësh pse jo dua të bëhem hoxhë. Këtë ia kam thënë edhe gruas dhe ajo është dakort. Kjo është një nga ëndrat e mia. Në këtë jetë dua realizoj atë që të le muzikën dhe të bëhem hoxhë, të falem me njërëzit dhe t’i udhëzoj ata. Unë jam në profesionin tim, mund të jem i famshëm në botë, por te Zoti nuk jam i famshëm”, tha Ahmeti.