VIP

Ilda Bejleri shfaqet mjaft seksi në Dubai (Foto)

Ashtu si mjaft personazhe të tjerë të njohur shqiptarë, edhe Ilda bejleri ka vendosur t’iu largohet temperaturave të ftohta të dimrit.

Moderatorja ka postuar këtë foto ku tregon format e nxehta trupore dhe krah së cilës shkruan:  “Mund ta shkundësh rërën nga këpucët, por jo nga shpirti”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*