VIP

Vitet “fluturojnë”, kështu dukej Vesa dikur

Bëhet fjalë për këngëtaren Vesa Luma e cila në repertorin e saj numëron disa hite, shkruan lajmi.net.

Që nga lindja e djalit, këngëtaren nuk e kemi parë shumë aktive me projekte muzikore, ngase kujdeset vazhdimisht për rritjen e tij.

Në llogarinë e saj në Instagram, Vesa ka publikuar një video përmes së cilës është kthyer 11 vite prapa në kohë.

“Fluturojne vitet 🙈 #2007”, ka shkruar ajo mbi videon në të cilën shihet duke kënduar “Jemi dhe s’jemi”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*