VIP

Me këtë foto e nis ditën Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një emër shumë i dashur për publikun.

Njihet për bukurinë natyrale, për të cilën shumë shpesh merr komplimente, shkruan lajmi.net.

Ditën e sotme, që është ditë vikendi dhe çdonjëri e kalon në vende në mënyra të ndyrshme, Xhensila e nisi më ndryshe.

Ajo publikoi një fotografi në të cilën u shfaq e grimosur ku dukej për mrekulli dhe pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Xhensila është “Çelësi i zemrës”, këngë të cilën ia ka dedikuar bashkëshortit të saj, Bes Kallaku, e të cilën këngë e solli të vizualizuar me videoklip.

 
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*