VIP

Khloe tregon barkun e rrumbullakët, zbulon një sekret për shtatzëninë

Khloe Kardashian ka treguar se Keeping Up With The Kardashians e kishte zbuluar se ajo ishte shtatzënë, përpara familjes së saj të famshme.

Ylli 33 vjeçar që është në muajin e gjashtë të shtatzënisë, në pritje të fëmijës së parë me të dashurin 26 vjeçarin Tristan Thompson, e ka bërë këtë deklarim gjatë emisionit Jimmy Kimmel Live, përcjell Bota sot.

“Isha e përzier dhe nuk ndihesha mirë. Tristan duhej të largohej nga vendi dhe unë bëra testin e shtatzënisë. Unë bërtita, ishte e çuditshme dhe surealiste”, tha ajo.

Ndërsa në fotot e publikuara ajo është shfaqur tejet seksi, pa humbur linjat trupore për mrekulli.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*