VIP

Baby G thotë se është beqare por ka një premtim për bashkëshortin e ardhshëm

Me një postim i ka treguar të gjitha.

Këngëtarja Baby G ka hedhur një fotografi në Instastory ku tha se është beqare, e re dhe seksi.

Por, ka bërë edhe një premtim për bashkëshortin e ardhshëm.

Baby G ka thënë se do të bëhet e pasur dhe për këtë gjë po i premton burrit që do ta ketë. Lum si ai që do martohet me këngëtaren!

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*