VIP

Personazhi i vitit 2017: LEDRI VULA


Ledri Vula zgjidhet si Personazhi i vitit 2017 nga Prive e Klan Kososves.
Per repistin ka qene nje vit shum i suksseshem duke pasur hitet ne veren qe lam pas si dhe kengen solo dhe bashkupunime me artist te ndryshem.
Ai se fundmi here lansoi muziken e tij te fundit Janari e cila u publiku menjeheer pas ndrimit te motmoteve.
“Kenga po hec mir tha”-tha Ledri,gjithashtu ai permendendi edhe suksesin e muzikes Shtrej qe e lansuan disa dite me par se bashku me Gjiko dhe Lumi B.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*