VIP

Capital T vjen me nje muzik te re nga albumi i tj WINNTER.


Kengetari shum i njohur i estrades shqiptare Trim Ademi ose i njohuri per publikun si Capital T vjenn me nje kenget te re nga pjesa e albumit te tij Winnter.
Muzika titullohet “Kujna Pi Han” dhe producent i muzikes eshte studio ONIMA.
Gjtihashtu mund te themi se vitin 2017 oer Trimin ka qen shum i sukseshem ku ai pati 5 kengen ne Top 25 hitet e veres.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*