SPORT

Seria A : Humbja e par e Inter

Seria A : Humbja e par e Inter…..

 

 

Humbja e par per INTER ndaj Udineses 1-3 Goli i par ishte nga Kevin Lasagna(Udinese) Goli i dyt nga Mauro Icardi(Inter) ne pjesen e par, Pjesa e dyt me nje penal e ber nga Santon penali u shenua nga Rodrigo de Paul dhe goli i tret Antonin Barak./Zhurma.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*