SPORT

Luka Doncici, Michael Jordani i ri nga Sllovenija!?


Luka Donici me prejardhje eshte nga Lubjana,Slloveni eshte vetem 18 vjeqar  dhe po mahnit gjithe boten e basketbollit me paraqitjet e tije ne klubin e Basketbollit Real Madrid ku se fundmi her ne ndeshje qe u zhvillua “El Clasico” mes Barcelona Lassa dhe Real Madridit ai arriti te shenoj nga i gjith tereni.Gjithashtu ai konsiderohet se do te jet First Pick.1 ne NBA Draft 2018

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*