SPORT

Formacioni i PSG ndaj Rennes.

Treneri i PSG Unai Emery ka bere perzgjedhjen e lojtarve per lojen e sotme ne transfer ndaj Rennesit.
PSG ne kete loje hy si favorit kyrsore per tre piket dhe per ta ritur avantazhin e krylistes se Lige Franceze ne 9 pike.
Portier: Ariola
Mborjtes: Alves Kimppembe Marquinho Meunier
Mesfushe: Draxler Motta Verati
Sulm: Neymar Jr Cavani Mbappe
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*